Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I just do what I do. I like to make music ~ Neil Young
- er huist een flinke kolonie kruimels onder de toetsen van mijn toetsenbord, die zich er verbroederd hebben met stof, haren en huidschilfers! De letters , , , en zitten vast!
- Johanz Schleidner of Harmburg holds the item that won him the prize for the Most Painful Object inserted in a rectum.
- Niets is zo indrukwekkend als de verzameling achterovergedrukte tankdoppen van Corinne Vochtpoort
- Hij werd vierkants uitgelachen met zijn hoeve
- pyromaan: die traore heeft ook geen knikker geraakt
- Ik ben nu met pensioen, en ze kunnen me allemaal de bout hachelen.
- comrade conrad
- De wachters van de Poorten van volgende week dinsdag hebben hun wolven op pad gestuurd - zij zullen enkel terugkeren met bloed aan hun tanden
- INJE MAMUE MAKE YOR12 Atos 56506400) Analis, e sh Cardones 32, 6. f. Mottiesh.3394) Deodora. Dare this andane 1360. F. Matta St. 278651 MiB Cardona.
- Om te beginnen: het gaat me niet om het cafe op zich natuuelijk. Het gaat me om de essentie, de boodschap die hoer onderschuilt.
- Heb geen oog dichtgedaan na onze telefoon... XX PS: Ford zware klap
- de site voor zwamkutten en mestmuilen
- JP zei just dèt de vrullie wc's allomaol weer tegooi duurschasse
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
