Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Coldplay are just four friends trying to make great music ~ Will Champion
- Soms lees ik willekeurig op internet een sterk citaat, en dan denk ik: dit zou een mooi Kwootje zijn voor dwarsbalk.be - blijkt dan dat ik al op dwarsbalk.be zit te kijken!
- Men zou eigenlijk degenen die het woord 'sensibiliseren' overmatig gebruiken, eens moeten sensibiliseren om daar grotverdomme eens mee op te houden
- beter 1 kogel in de hand dan 10 in de rug
- I bet you $13456324567 dollars you didn't read that number. You just skipped right over it. You didn't even realize I put a letter in it. No I didn't but you went back and looked. I want my like!
- Stanley Ugt, een gevaarlijke presentator uit Gierne, knoeit steevast met koekbeslag in badkamers
- In Dessel hangt er al 4 dagen een geurenmix van verdord gras, frieten, lauw bier, zweet en onvoldoende geveegde konten
- De ekselaar verweet de okselarenaar te veel okselhaar
- Drek den hiel mèlwurm oet de frigo
- ...en dat los je dan maar op door maar wat met paaseieren te gaan gooien, of hoe moet ik het zien!?
- Nog mensen in achel met bruin water uit de kachel ?
- Pakket BE3428632-20 is verzonden naar uw
- Of die van die moeder die op de slaapkamer van haar zoon komt en ziet dat hij weer met zijn denkbeeldige vriend aan het praten is, en dan tot God bidt om hulp.... WOEHAHAHA!!
- Profiel voor Gazondabber. Aantal fotos, 7. Aantal berichten, 5.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
