Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- How deep is your love? I really need to learn. ~ Bee Gees
- Wàt!? Je bent te oud voor deze site? Hoe oud ben je dan? 41????
- de dwaas doet wat hij niet kan laten en de wijze laat wat hij niet doen kan
- De toekomst van de processierups hangt aan een zijden draadje!
- Van sommige bedrijven weet het personeel NOG STEEDS NIET vanaf hoeveel bomen per m³ men kan spreken van een bos!
- If you don't have to pay for the product, it means you are the product.
- Conniff Braakstaaf, een woesteling met een obsessie voor de zorgsector, heeft afgelopen zondag voor het eerst hoorbaar geboerd. Een belevenis!!!
- Er was iemand die niet wist dat het onmogelijk was en die heeft het gewoon gedaan
- hoppa rinus van kalmthout uit hoofddorp wint indy car indianapolis
- In tegenstelling tot wat elders op deze site te lezen staat is het niét beginnen onweren om 17.00. Of toch? Eén slag misschien ja, ik heb ALLENSSZSINDTS iets gehoort
- Sta me toe om jou hiermee keihard uit te lachen
- Dat mag u best met mij oneens zijn, het is een vrij samenleving, uiteraard heb ik ook de keuze uw mening geheel naast me neer te leggen ;)
- irritating sniffing lolly
- Vast en zeker, die leugenachtige media blijven maar doorgaan, er zijn mensen die geloven dat het verslaan van IS alles oplost, die geloven dat de overige moslims nu allemaal John Denver beginnen zinge
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
