Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Vrouwen moeten luisteren en doen wat ik zeg. Zij moeten vooral niet zeuren ~ Kanye West
- ik krenk dus ik besta
- We provide online learning English. our staff can edit any type of document for private college students, authors and professionals. Our rewriter care
- PS...If your mascara if over 3 months old, you might wanna throw it out and get a new one too!
- Wer schweigt, stimmt nicht immer zu. Er hat nur manchmal kein Lust, mit Idioten zu diskutieren
- Euh 'moéten' zeg je? Ik denk dat je je vergist. Volgens zeer betrouwbare, en mij door een kenner verstrekte informatie moet ik juist helemaal niks!
- Ik snap niet wat die Drol Van Den Piessche in de politiek doet
- niets slaapt zo zalig als een vers gelegd bed!
- wie een kuil graaft met zijn tanden, krijgt geen vieze handen
- Doe mee! Zeg óók ja tegen nee!
- Diefstal is natuurlijk wat anders dan een varkensstal
- Als je iemand niet kan verdragen, loop dan eens een km in zijn schoenen. Je bent dan niet alleen 1 km van hem verwijderd, maar bovendien heb je zijn schoenen!
- Mijn opinie is zo'n beetje als een scheet; moeilijk om binnen te houden en als ik ze loslaat, weet iedereen het en minstens één persoon gaat de kamer verlaten.
- Het chronisch aandachtstekort van Mauves4Life, het zieli9ste figuur op HE5G0AL chat, gaat hier aangevuld worden
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.