Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- ... Just as Jesus created wine from water, we humans are capable on transmuting emotion into music.. ~ Carlos Santana
- Klotevalling nondedzju! Inmiddels al de derde toiletrol die vol gesnoten is. Verkouden mensen zijn kennelijk rare snuiters.
- Beetje werk aan het darmen van de kaft toevoer is versleten voor de rest is hij in orde .
- Wel leuk om te weten dat ik samen met Mario Been naar een Mission Impossible aan het kijken ben. Ik naar de film op VTM, hij naar #kvognk
- Langharige Texel!
- Er gaat voortaan een lachband onder de TV-verslaggevingen van alle matchen van Club Brugge gemonteerd worden.
- Het feit dat het decor van VTM Nieruwds nu al twee keer werd gekopieerd door andere zenders bewijst wel dat we een heel mooie en functionele nieuwsset hebben
- PS...If your mascara if over 3 months old, you might wanna throw it out and get a new one too!
- MAG je eigenlijk wel iemand anders kont afvegen, zonder diens expliciete, door een magistraat bevestigde, en officieel vastgelegde toestemming?
- Als je wil dat je handen naar coniferen ruiken, dan kan je best de pompzeep van dunaldie gebruiken
- uit een goed nest gevallen zijn
- Je zag er smoking hot uit. Ik wil je keuken.
- Fijn dat je erover nadenkt haken met mensen dan, maar mooi, gewoon zo, jij geen netels tenzij oprecht
- beter een hond in zijn kist dan 10 op straat
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.