Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Less is more. ~ Rue Rapide
- Never knock on heaven´s door..... ring the bell and run away hahahaha!
- Pandora's Bog: een publiek toilet met het deksel naar beneden. Eens geopend toont het HORROR!
- Brugge Dortmund: geen BAL raken ze
- Gisteren de kut van mijn moeder gezien! Ik wist niet wat ik zag! Allez ja, ik wist wél wat ik zag maar euh... man wat was dàt!
- vurrige wèèk dondereg
- omdat ik zo stink of wa
- Vetokele Kovalev Vinokourov Kovalenko Kollen
- 'Vrouwen moeten luisteren en doen wat ik zeg. Zij moeten vooral niet zeuren'
- Too weird to live, and too rare to die.
- It comes from the streets. Like the Blues Man improvising with the raw guitarsound, I do the same with my drummachine creating Techno!
- Roel is niet akkoord dat de predikaten in de abstractielaag multiway kunnen gemaakt worden om bvb te checken dat een bepaalde methode aan een bepaald.
- Wat een héérlijke schicht van Junya Ito! Uit een wel heel scherpe hoek verschalkt hij Mignolet met een snoeirhard schot in het dak van het doel!
- Als ze nou bij Ajax Huntel de stuntel met zijn stunt aankopen en Schreuder er niet uitgooien kijk ik in ieder geval niet meer. Wat n teloorgang
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.