Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- It´s Thursday evening in Toronto - I had to actually ask the drummer - but for us, it´s Friday night ~ Paul Weller
- Wat zeggen ze in Ethiopie tegen afzuigen ? mergpijpen .
- Schachten houden van puree in de broek, Lisa houdt van popcorn maken en Fleur houdt van maïs, praeses kijkt beamend toe.
- Wanneer de dingen die nu nog niet duidelijk zijn duidelijk worden, is nog niet duidelijk
- Mèr mèr MÈR toch! Mèr mèr MÈR toch!
- Twee vrachtschepen onderweg zijn naar Oekraïense havens,
- pfffffffff!!! die graaier kan zijn hele leven voort met wat hij ons ontstolen heeft , verdient zeker niet. Doortrapte tweezak!
- Gewoon een hert van m 'n broer z' n spieren. Avi Lol ik doe mijn best om geconfronteerd te worden met een lepel. Hou je van?? Lol
- Barbeque atmosphere, garden party! Friends, food and funk, babes, beats and beer!
- Met welke software maakt men software waar men software mee maakt?
- Dan stinkt je vinger wel naar de sjtroondt, maar dat is niet erg. Promótie maken, dáár gaat 't om!
- Sorry maar men heeft me gezegd dat je met clubbrugge MOET lachen
- Ik wens he een fijne verjaardag. Sterkte met je beperkingen, maar je lijkt me een konden die toch z'n weg wel weet te vinden
- Wil je een Oekraïens meisje daten? Klik hier om uit te schrijven.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.