Voeg een relatie toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Everybody can sing in Liverpool! I know this for a fact! ~ Gary Dalyduring a live performance of "Christian"...
- Hello, my name is written on my T-shirt, you killed my ability to read, prepare to tell me who I am
- Hij zegt ook dat het niet gratis is dat u daarvoor moet betalen na een maand? En dat ze niks gratis geven. Maar heb wel gelAchen?
- hoewel tieten beter smaken dan frieten, zijn frieten toch niet mis
- Plichtbewuste krokodil wacht zo'n 100 jongen op rug zijn geklauterd om rivier over te steken
- Compleet van de put gerukt
- onze hond heeft een ontzettende potentie
- Ljubojevic maakt er na de verlossende 1-3 ook nog 1-4 van. PRACHTIG IS DAT!
- please urinate with precision and elegance
- STEEDS
- Met een Bask basketten ket!
- My friend met this exact guy and said he couldn't stop burping while he was talking. Maybe he ate one of the suits?
- Oke bedankt voor de tips, ik heb ook uierzalf overal rond mn penis enzo gesmeert en heb er vandaag helemaal geen last meer van gehad.. Ik zorg dat het niet op mn eikel komt dus dat komt wel
- Zoals je ziet is deze luchtinlaat strategisch geplaatst: met de opening naar de voorruit toe en nét niet in het midden van de motorkap. Je moet er maar op komen!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
