Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I left school at 17 and was a star by the time I was 18... in certain parts of the world anyway ~ George Michael
- Michel Soudassien, importeur van allerhande praktische kleding zoals de vrouwenslip-met-gulp, ziet zijn droomwens in vervulling gaan. Welke dat is kunnen we helaas niet zeggen
- Winfred used to cry himself to sleep lately
- Beter een half spreekwoord,
- Smaken verschillen. De mijne is namelijk goed en de jouwe suckt!!
- In the early '90s, it was Bobby Brown's prerogative to have a sloping, asymmetrical hairstyle.
- Waatbleef? Aafgelasj? Jao, echt waor. De vastelaovestocht van kommendje zunjig moog van de gemèndje neet doorgaon. De maotregele laote 't neet.
- Gij lomp koe!
- als de hoed groot is zit er veel lucht in het hoofd
- Als twee honden vechten om een been is er een been tekort.
- Ja da weejt ik ja!
- Fred Verhelsberghe, bio-inzeniœur, slikt regelmatig chipjes in zodat hij via gps zijn faecaliën kan tracken. Ziekelijk.
- Mijn hobby is: lachen met andermans hobby´s MOEHAHAHAHAHAHA!
- ´t Zijn jaloerse trezen die geen random kwootjes lezen!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Project Rockstar
Eluterius, 2005-11-01

Op Project Rockstar kan je je eigen band oprichten en managen! Kies uit het enorme bestand muzikanten om je band samen te stellen, geef ze een coole naam regel studiotijd en dergelijke... Op tijd en stond krijg je een email met de stand van zaken.
En nu maar hopen dat je een wereldhit scoort!...

Op Project Rockstar kan je je eigen band oprichten en managen! Kies uit het enorme bestand muzikanten om je band samen te stellen, geef ze een coole naam regel studiotijd en dergelijke... Op tijd en stond krijg je een email met de stand van zaken.
En nu maar hopen dat je een wereldhit scoort!...
~ Bekeken: 204 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
6
7
8
9
10


Rechts

