Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I think I am a child. Everything blows my mind. ~ Marc Bolan
- Ik hoop dat deze hoernalist spoedig in de kerker belandt en daar wegrot
- Het kan ook voorvocht zijn, als je erg opgewonden bent komt het vocht er ook uit en blijft het zitten achter je voorhoofd
- My soul just left my body
- Tijs-Anijs Van Der Sijs, seismoloog, mist een vijs
- een decollenté isals de zon , je mag er naar staren maar niet in kijken
- Het ging er weer bijzonder ruig aan toe bij de Kneutersen; Anthony is vlak na openingstijd naar de Aldi gegaan en Ma bekeek een herhaling van "Thuis"
- het is niet alles koek en ei wat blinkt
- Henk is unne mottige vent, Henk is unne oarige vent
- het gebeurd eerst een omploffing een wanhoops daat in je omgevin dan een week erna kom je de straar in staat mug abulanse en politi en dan hoor je een moord
- Omfg ik stoor me echt aan die brave kop van die tessa echt fucking ierrietand
- Een octopus heeft 8 testikels
- naar het schijnt dragen heroïneboertjes open sleffers
- Wacht tot ik het bordeel beoordeel
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
The Mens Room
Erich, 2005-10-19
The Mens Room Monologue is een flash fimpje over alle problemen die er zijn met en in de mannentoilet. Sommige van deze problemen zullen je waarschijnlijk verdomd bekend voorkomen... Klik.

Meer interesse in de mannentoilet (of eender welke andere vorm van toilet)? Klik hier dan voor het toilet museum, zo leer je nog wat bij.
...
The Mens Room Monologue is een flash fimpje over alle problemen die er zijn met en in de mannentoilet. Sommige van deze problemen zullen je waarschijnlijk verdomd bekend voorkomen... Klik.

Meer interesse in de mannentoilet (of eender welke andere vorm van toilet)? Klik hier dan voor het toilet museum, zo leer je nog wat bij.
...
~ Bekeken: 7 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

