Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Marilyn Manson has a woman´s name and wears makeup. How original. ~ Alice Cooper
- Welke onverlaat heeft mijn reactie weggegumd??? Trouwens, welke onverlaat heeft ooit bedacht dat er suiker of melk in espresso moet?
- Man man man, probeer je te slapen maar lukt van geen kant. Geen idee wat de oorzaak kan zijn. Schaapjes tellen kan ook niet omwille van het komende offerfeest
- the holy spirit has descended upon this apostle tombstone block demonstrator
- Wat er overblijft, is een soort soep
- Ik denk dat ik gevallen ben!
- det maakt neet oet...oppen droege goeie, kappen en sjnorken
- ik sta helemaal triplex
- Afslanktips: daar ben je vet mee.
- oemfarwieptiap
- De ene persoon durft zich uit te drukken, kan het niet zo goed, maar doet het wel. De andere kan het, durft het niet en liegt dan maar wat. Roel heeft geen zin meer in dat kunstmatig gedoe
- Een bult op je biebel, de ganse dag gekriebel.
- Aĺlez we mogen nu met 10 buiten in de kou gaan zitten zonder toiletbezoek en als we dood gaan.mogen er 50 man.komen.
- zal ik eens een deskundig oordeel vellen over jouw soepje, of hedde zoiets van "Da boeit me ni"...?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
NSFW !
Kojak, 2005-07-05
Britney Spears op wandel met haar opvolgster (haar jongere zusje Jamie)...
De altijd Elegante mevrouw Spears vindt het trouwens fantastisch zwanger te zijn en iedereen mag het zien en meegenieten ook van haar Melocakes:
Foto 1 Foto 2

Foto's van de salamischijven zijn schaamteloos overgenomen van Jaggle ;-)...
Britney Spears op wandel met haar opvolgster (haar jongere zusje Jamie)...
De altijd Elegante mevrouw Spears vindt het trouwens fantastisch zwanger te zijn en iedereen mag het zien en meegenieten ook van haar Melocakes:
Foto 1 Foto 2
Foto's van de salamischijven zijn schaamteloos overgenomen van Jaggle ;-)...
~ Bekeken: 59 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 26/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
9
10
11
12
WAYNE WADE - Lady 30
13
MC5 - Kick Out The Jams 9
15
CLANNAD - Harry‘s Game 25
16
ABC - All Of My Heart 13
18
22
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 22
23
24
27
FUMIYA TANAKA - Phase 26
29
BOBBY GOLDSBORO - Honey 10


Rechts

