Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I´m a tidy sort of bloke I don´t like chaos. I kept records in the record rack, tea in the tea caddy, and pot in the pot box ~ George Harrison
- Waar is de VAR ? O Nee das waar de VAR en Inpotende Visser zijn Betaald Door B. Verhaeghe !
- Die Paul dacht anderen dingen te horen van Martien, nou dat viel vies tegen ...
- prijs de dag niet voor het rode licht gedoofd is, er kan nog een trein komen
- ...en dat los je dan maar op door snot op tegels uit te smeren of hoe moet ik het zien!?
- Wat 'n lelijke smoel heeft die kerel toch. Zou nog iets zijn om bij standard te gaan voetballen
- ZANDMANNETJE STAAT MET DE RUG TEGEN DE MUUR - Na wetenschappelijk onderzoek is door meerdere gelijkgestemde processoren en producers aangetoond dat het zandmannetje 7x per week zijn werk zou moeten doen om met een gezond lichaam te behouden. Doch zijn er klanten waar het zandmannetje niet in werking kan treden wegens: foutcode 4kGa6N0G6VEe61lst88ehA666Rd7man. Dit komt meestal voor tegen het einde van de week en gaat samen met snelle harde geluidsgolven en de nevenverschijnselen zijn ritmische bewegingen van armen en benen.
- Zit de banaan tussen de peren, dan is het tijd om de kiwi te scheren
- Zooofff, what the hell was that, oops, seems to have been my life, can I have another one?
- mag ik de zout en paperclip
- It comes from the streets. Like the Blues Man improvising with the raw guitarsound, I do the same with my drummachine creating Techno!
- Het leven heeft geen afstandsbediening. Je moet opstaan en het zelf doen.
- 13rat13: geel voor die keeper vinnek gwn voor komidie
- Conniff Braakstaaf, een woesteling met een obsessie voor de zorgsector, heeft afgelopen zondag voor het eerst hoorbaar geboerd. Een belevenis!!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Rozanna
Wally, 2005-05-06
In het postje hier beneden kan je ze ook zien, ik blijf ze een rare verschijning vinden. Ligt het nu aan mij of hééft ze gewoon iets weg van Jaleel White, aka Steve Urkel, uit de (overigens super-irritante) sitcom Family Matters?
...
In het postje hier beneden kan je ze ook zien, ik blijf ze een rare verschijning vinden. Ligt het nu aan mij of hééft ze gewoon iets weg van Jaleel White, aka Steve Urkel, uit de (overigens super-irritante) sitcom Family Matters?
...
~ Bekeken: 178 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29


Rechts


