Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- If this word "music" is sacred and reserved for eighteenth and nineteenth century instruments, we can substitute a more meaningful term: organization of sound. ~ John Cage
- Teppi Visch, poetsvrouw, gaat zodanig op in het lezen van romans dat ze het hoofdpersonage "wordt", zeg maar, totdat ze een volgend boek leest.
- Witnie Hoesten, een zangeres die bekendheid verwierf door een cover van Dollie Balkon, ... (en dan vul je zelf maar aan)
- Misschien ben ik wel te idealistisch voor deze wereld...
- gij bent de mijne als ik u tegen kom paarse homo
- Drastic... My private parts were used to make my nose
- Ik denk dat het beestje ontworpen is door Walter Van Beirendonck
- Rubberkutten: Werkwoord. Onhandig bezig zijn, talmen, tijd verknoeien, sukkelen, ...
- Wie zonder stenen is, werpt de eerste schoen
- de postbode is bezorgd
- Henk is unne mottige vent, Henk is unne oarige vent
- beter een appel in de hand dan gewond na een fikse brand
- Kan je eens aan die luidruchtige, grootgebekte vogel vragen of die banaanvormige snavel ook TOEKAN?
- Sonnegsen hoas
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Got Milk?
Silla, 2005-02-07
Wie ooit Schotland bezocht heeft zal ongetwijfeld gemerkt hebben dat er van die pluchige beesten op 4 poten rond lopen. Constant van dat ambetant gemekker en geblijt. Maar in dit filmpje zijn de schaapjes een heel ander ding van plan.
Maar kwam de beste kaas dan niet van onze noorderburen?...
Wie ooit Schotland bezocht heeft zal ongetwijfeld gemerkt hebben dat er van die pluchige beesten op 4 poten rond lopen. Constant van dat ambetant gemekker en geblijt. Maar in dit filmpje zijn de schaapjes een heel ander ding van plan.
Maar kwam de beste kaas dan niet van onze noorderburen?...
~ Bekeken: 188 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
4
7
8
9
11
SILVERTEAR - So Deep 21
13
STRUGGLER - Night Fever 27
14
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
21
22
BON IVER - Second Nature 11
23
25
26
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
27
SCHMUTZ - Love Games 18
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


Rechts

