Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I think I am a child. Everything blows my mind. ~ Marc Bolan
- God en de duivel bestaan enkel in de hoofden van degenen die er bang voor zijn.
- Ons habiel en lichtvaardig topteam buigt zich kortelings over jouw inzending en wie weet staat jouw toevoeging binnenkort op deze top-site!!
- I know none of you
- de peer valt niet ver van de struik
- Need signs? Drit cheap! Spelling free!
- Zelf ziet hij new age als een stijl die de deur opengezet heeft voor ongetalenteerde musici om erg saaie muziek te maken
- Fucking cricket. Ten fucking hours of white clad douchenozzles wandering around a paddock polishing their balls.
- Hello. And Bye.
- Hij trekt een gezicht alsof hij met een kerstboom in de woonkamer binnenkomt en er dan achter komt dat het nog maar juni is
- I remember being at the pool on holiday in Bergen and watching overweight Norwegians doing aquasize to this song!!!! Random but true story!?
- Helmut is nen toffe pee zulle,maar schipper blijf bij uw leest
- Sometimes the shit breaks you
- in mij legt geen enkele vogel een ei
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Guess Her Bra Size.
Zeep, 2005-01-02
Als je je toch verveelt op deze klotezondag, verspeel dan een paar minuten van je leven met Guess Her Bra Size. (The Celebrity edition)
De titel zegt het al, raad de cupmaat van de 100 beroemdheden.
(via LEKKER!)
...
Als je je toch verveelt op deze klotezondag, verspeel dan een paar minuten van je leven met Guess Her Bra Size. (The Celebrity edition)
De titel zegt het al, raad de cupmaat van de 100 beroemdheden.
(via LEKKER!)
...
~ Bekeken: 10 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10


Rechts


