Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- What the fuck do you think you´ re doing? ~ Madonna
- Hoesten in de elleboog en scheten laten in de knieholte
- wie niet waagt spaart geld uit
- jst mam tebe k si to nrdila hihihi ma bo tudi pesek ane heh
- Werner's kaasplankje werd gesingneerd door al zijn collega's en daarna gewoon weggegooid
- Op de beelden lijkt de man te ruiken aan een handdoek van de jongen. Andere bronnen melden dat het een onderbroek is.
- Uuueeehhh... UUUuuhuuuueehh... wat moet ik noooouuuu doennnn!?
- Mbaye Diagne (28) weigert zijn huurwoning in Knokke-Heist weigert te verlaten.
- Verhip! Mijn secondenlijm is op!!
- één in een gaatje boren
- Jaremtsjoek liet tussendoor een reuzenkans op de 2-2 liggen en net daarna liept Sylla tegen zijn tweede gele kaart aan.
- Gieren kunnen goed vliegen; dat is waar, niet waar is dat vliegen goed kunnen gieren.
- mijn pietje gaat niet vliegen, zit met 2 eieren
- Zijn taak bestaat erin de truitjes aan te geven voor de matchkes op training. D'Onofrio zegt dan 'Defour een truitje', en Conceicao smijt het dan in diens gezicht.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Happy Slapping: Gehandicapte jongen mishandeld
Anthony, 2006-03-24
Zeven minderjarige jongens hebben afgelopen donderdag een gehandicapte schoolgenoot opzettelijk mishandeld. De mishandeling zou ook gefilmd zijn met een gsm. Onderweg van school naar huis werd de jongen aangevallen door vier klasgenoten en drie schoolgenoten.
Lees meer......
Zeven minderjarige jongens hebben afgelopen donderdag een gehandicapte schoolgenoot opzettelijk mishandeld. De mishandeling zou ook gefilmd zijn met een gsm. Onderweg van school naar huis werd de jongen aangevallen door vier klasgenoten en drie schoolgenoten.
Lees meer......
~ Bekeken: 11 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts


