Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- It´s Thursday evening in Toronto - I had to actually ask the drummer - but for us, it´s Friday night ~ Paul Weller
- Etiketjesconsumptie ZUIGT!
- Religion doesn't need people to prove it is wrong. Religion proves itself wrong by its own contradictions!
- Residue reisduif
- Beroemde fotomodellen die ongenegeerd luid scheten laten, de complete lijst
- Een rotte vis begint aan de kop te rotten, de rest volgt. In vele bedrijven is dat ook zo.
- De uitkomst van je leven hangt af van de beslissingen die je vandaag neemt. Het is niet leven dat ertoe doet, maar goed leven.
- Dan hedde gí e slèècht program!
- Roel is een gebruiksvriendelijke krachtpatser voor productiviteit, met de prestaties en beveiliging die je nodig hebt.
- Koert Geestbets, een adolescent met een obsessie voor trektangen, slaagt er dagelijks in exact even veel keren in- als uit te ademen
- Ref Nicolas Laforge heeft STVV-Lokeren op gang gefloten. De bezoekers trappen het af.
- Dat je stinkt is niet de reden dat ik niet bij je wil zijn, ik ben gewoon liever bij mensen die niét stinken
- Waarom gebruikte de vader van trump geen condoom ?
- als het kalf verdronken is is het tijd voor de bbq
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

