Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- It´s Thursday evening in Toronto - I had to actually ask the drummer - but for us, it´s Friday night ~ Paul Weller
- Teppi Visch, poetsvrouw, gaat zodanig op in het lezen van romans dat ze het hoofdpersonage "wordt", zeg maar, totdat ze een volgend boek leest.
- Het verschil tussen dialoog en diaree is dat je bij het eerste rond de pot kan draaien
- André van Duin: zijn salaris in onaanvaardbaar
- Ik las laatst iets over hypochondrie, en ik dacht: dat heb ik ook!
- Grijp je kans om de nieuwe iPhone 14 mee naar huis te neemt!
- We hopen dat je het leuk vindt om terug te kijken op je herinneringen op Facebook, van de recentste herinneringen tot die van lang geleden.
- Yeah! Sektes! Wat een uitvinding! Eens je er in zit zie je niet meer hoe fucking ziekelijk het er aan toe gaat
- Je kijkt alsof je een dampende drol hebt opgegeten.
- Delen is lief! En "Delen is lief!" aan je bericht toevoegen is belachelijk en afgezaagd!
- ...krijg ik me daar toch plotseling geen diarree zeker!
- Je moet je niet de kaas voor de voeten weg laten maaien
- Ja die geb je altijd e, maar zal gevaarlihk wirden voir de wegen en asfalt,zal rap smelten, en putten rijden, en betinwegen omhoogsteken, we gaan waakzaam moeten zijn op de weg
- Vogels die in kooien worden geboren, denken dat vliegen een ziekte is
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Sinterklaas
Jos, 2004-11-25
Sinterklaas is al in't land... Dus wordt het dringend tijd dat we onze sinterklaasliedjes terug beginnen in studeren. Maar om de jaarlijkse sleur wat te doorbreken van al die afgezaagde 100x voorgekauwde sinterklaasliedjes kunnen we dit jaar deze versies mss eens proberen.
tnx Loitn'
Update: U bent inmiddels te laat... De sint is weer vertrokken....
Sinterklaas is al in't land... Dus wordt het dringend tijd dat we onze sinterklaasliedjes terug beginnen in studeren. Maar om de jaarlijkse sleur wat te doorbreken van al die afgezaagde 100x voorgekauwde sinterklaasliedjes kunnen we dit jaar deze versies mss eens proberen.
tnx Loitn'
Update: U bent inmiddels te laat... De sint is weer vertrokken....
~ Bekeken: 207 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
6
7
8
9
10


Rechts

