Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Chaos is a friend of mine. ~ Bob Dylan
- Patriek Van memburg, een man met secundaire geslachtskenmerken, heeft het zelfrelativeringsvermogen van een schilderij
- Na de onfortuinlijke blessure die zijn glansrijke ten einde bracht, moest Marco tegenslagen zien te verwerken.
- Obviously Lynn's hairdo (hairdon't?) is to draw your eye away from the butt she's growing on her chin.
- Die 'nu wél' slaat op het feit dat Verceiteren aan het begin van het seizoen nei zei tegen KRC Geink omwille van familiale reidenen
- Limburgermoppen zijn nog gedateerder dan dat ze van Limburg zelf zeggen. Domme, domme fucko's
- Ik vindt dt-fouten vervelent!
- Ik heb er een paar keer dat het er af werd halen omdat het fake is hahaha.
- She farted so hard she died
- Maar nee, we moeten níks opschrijven! Niks! Gij moet trouwens nog uw kont afvegen...
- bee beedeep bee bee dee beep
- Himen nog veel wandelaars wandelen en picknicken en fietser. Hier zijn de foto,s
- De nest ontploft
- j'ai mal au pied
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Aardschok back on track!
Zwen, 2004-10-13
We zijn even uit de ether geweest wegens een dababeestje, maar zoals je ziet is alles weer in orde en kunnen we jullie weer voorzien van nodige en onnodige postjes!
Woeptiedoe!
...
We zijn even uit de ether geweest wegens een dababeestje, maar zoals je ziet is alles weer in orde en kunnen we jullie weer voorzien van nodige en onnodige postjes!
Woeptiedoe!
...
~ Bekeken: 11 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10


Rechts


