Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- This one's for the people who can't read ~ Liam Gallagher
- Het moge duidelijk zijn dat Osebrand Van Schaeverghem een verpletterende bijdrage leverde aan de teloorgang van de vestimentaire etiquette in Langemark/Poelkapelle.
- ik eueueuh… ik heb een mooie dochter…. oh jaaaaa?
- leuk ze zulen ook honger gehad heben en als je honger hebd en niet kunt betallen zoals deze wezens dan neem je het toch zezker even zelf want deze twee kenen geen geld
- we moeten de handen uit de mouwen stropen
- Project X vs Kassameisjes: 'of ik nou twee, drie of dertigduizend mensen uitnodig moet ik toch zeker zellef weten!? Daar heb ik JOU toch niet voor nodig!? Ik ben bekant zestien!'
- DAN HAD JE MAAR NIET ZO STOM MOETEN DOEN!!!
- Kevin Sorbo´s pretentieuze nichtje verkocht me meerdere memorabilia die geen cent waard waren
- Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
- Waar blijft toch dat fokking SNOT vandaan komen?!
- De shit uit je verleden is de mest voor je toekomst!
- Ben je nou helemaal van de pot gerukt?!?!
- The national aeronsmith and space
- Dienblad, meisterlap, kloefkapper, meistersoets,
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Muisspelletje
Zeep, 2004-09-16
Voor degenen die moeite hebben met het vorige spelletje, of voor degenen die na 2x proberen al geen zin meer hebben in het vorige spelletje, of voor degenen die niet op dames vallen en geen zin hebben om naar een getekende halfnaakte dame te kijken, dit behendigheidsspelletje. (openen in een nieuw venster)
Level 3 is best lastig!...
Voor degenen die moeite hebben met het vorige spelletje, of voor degenen die na 2x proberen al geen zin meer hebben in het vorige spelletje, of voor degenen die niet op dames vallen en geen zin hebben om naar een getekende halfnaakte dame te kijken, dit behendigheidsspelletje. (openen in een nieuw venster)
Level 3 is best lastig!...
~ Bekeken: 7 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

