Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Excuse me while I kiss the sky ~ Jimi Hendrix
- Dit heeft al een hele tijd op ons verlanglijstje gestaat, maar wegens technische belemmeringen konden we dit nooit uitvoeren
- Guuuuhhh... mon copain Henri
- Ben uit de kast gekomeeuh... kan ik ein-de-lijk mijn binnen-sjaaltjeuh draaageuh
- Kofidis kijken
- Watching in Jan 2020 and still feeling bad for Japan. Belgium won the match but Japan won hearts and respects
- De grap over zijn vrouw deed hem emotioneel rageren.
- morgenstond heeft goud in de mond
- Blaffende honden laten ook wel eens wat in de boter vallen
- veni vidi vaginalis ( ik kwam en zag dat het kut was)
- Sorry dat niet elk kwootje grappig, informatief of op een andere manier nuttig is. Sommige vervelende mensen voegen spam toe.
- ...en dat los je dan maar op door ervoor te zorgen dat je broer spam in zijn brievenbus krijgt of hoe moet ik het zien!?
- Wartaal is ook een taal...
- Het duurde slechts 28 dagen en mijn vrienden waren allemaal verbaasd over mijn veranderingen. Lichaamsbeweging en dieetcontrole zijn niet nodig. Dank
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Verhuizen.
Morris, 2004-09-11
Soms ben je je woonplaats beu. Of er wonen te veel zeikende bejaarden. Of er wonen te veel katteneigenaren, die het heel normaal vinden dat hun kat op je motorkap schijt maar dan weer kwaad worden als jedat ontzettende kutbeest een schop verkoopt waardoor hij 20 meter de straat door vliegt er wat van zegt, of van die opgeschoten kutjongeren die met hun rotscootertjes die meer herrie dan snelheid maken door de straat racen.
Dan is verhuizen een optie, of zelfmoord uiteraard, maar verhuizen is iets minder drastisch.
Maar als je wilt gaan verhuizen dan zul je ook je huidige woning moeten verkopen. Gelukkig met de wonderen van het internet, is dat niet meer zo heel moeilijk.
Je maakt een paar foto's en je knalt ze online.
Klaar is klara.
Maar wat staat daar op die 3e foto?...
Soms ben je je woonplaats beu. Of er wonen te veel zeikende bejaarden. Of er wonen te veel katteneigenaren, die het heel normaal vinden dat hun kat op je motorkap schijt maar dan weer kwaad worden als je
Dan is verhuizen een optie, of zelfmoord uiteraard, maar verhuizen is iets minder drastisch.
Maar als je wilt gaan verhuizen dan zul je ook je huidige woning moeten verkopen. Gelukkig met de wonderen van het internet, is dat niet meer zo heel moeilijk.
Je maakt een paar foto's en je knalt ze online.
Klaar is klara.
Maar wat staat daar op die 3e foto?...
~ Bekeken: 36 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 19/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
7
8
9
10
11
MC5 - Kick Out The Jams 25
13
SYSTEM 01 - Drugs Work 3
15
16
BOTS - De Lange Weg 6
17
18
DOE MAAR - Nachtmerrie 31
19
DEVO - Girl U Want 16
22
23
24
THE SHINS - Phantom Limb 18
26
POND - Young Splendor 14
27
28
APPALOE - Ritmo Inferno 28
29
FATBOY SLIM - Praise You 13
30


Rechts

