Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- It´s Thursday evening in Toronto - I had to actually ask the drummer - but for us, it´s Friday night ~ Paul Weller
- Mooie zak salade, en iemand nam ei mannen, en in enen nam iemand na meineed Alaska, zei oom
- houd is uw bekeek man
- Ze moeten hem de dood Straf geefen zoon mensen moeten niet rond lopen de kinderen verdienen dat niet geverdomme
- Freek Blaakwater heeft het toch maar weer gedaan!
- Limburgermoppen zijn nog gedateerder dan dat ze van Limburg zelf zeggen. Domme, domme fucko's
- Zolang dit totaal gedeformeerde mens heilig is blijft de RK-Kerk een huichelbende voor mij
- Icono de Raster Flat No Rant
- In this picture, you can see me standing on a frog
- Een steentje bijvragen
- geen paniek, ik leg nog een plaat op
- Als test, om te kijken hoe snel Goegel deze dingen indexeert, posten we de datum en het uur: 05-07-2014, 09:54
- hij die alles slikt moet ook alles verteren
- Omdat God ooit mijn imaginaire grasmaaier heeft geleend (ik heb geen tuin) en die nooit heeft teruggebracht.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Verhuizen.
Morris, 2004-09-11
Soms ben je je woonplaats beu. Of er wonen te veel zeikende bejaarden. Of er wonen te veel katteneigenaren, die het heel normaal vinden dat hun kat op je motorkap schijt maar dan weer kwaad worden als jedat ontzettende kutbeest een schop verkoopt waardoor hij 20 meter de straat door vliegt er wat van zegt, of van die opgeschoten kutjongeren die met hun rotscootertjes die meer herrie dan snelheid maken door de straat racen.
Dan is verhuizen een optie, of zelfmoord uiteraard, maar verhuizen is iets minder drastisch.
Maar als je wilt gaan verhuizen dan zul je ook je huidige woning moeten verkopen. Gelukkig met de wonderen van het internet, is dat niet meer zo heel moeilijk.
Je maakt een paar foto's en je knalt ze online.
Klaar is klara.
Maar wat staat daar op die 3e foto?...
Soms ben je je woonplaats beu. Of er wonen te veel zeikende bejaarden. Of er wonen te veel katteneigenaren, die het heel normaal vinden dat hun kat op je motorkap schijt maar dan weer kwaad worden als je
Dan is verhuizen een optie, of zelfmoord uiteraard, maar verhuizen is iets minder drastisch.
Maar als je wilt gaan verhuizen dan zul je ook je huidige woning moeten verkopen. Gelukkig met de wonderen van het internet, is dat niet meer zo heel moeilijk.
Je maakt een paar foto's en je knalt ze online.
Klaar is klara.
Maar wat staat daar op die 3e foto?...
~ Bekeken: 195 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
15
16
SILVERTEAR - So Deep 5
17
MICHAEL PENN - No Myth 18
18
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
19
20
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
21
22
STRUGGLER - Night Fever 25
23
24
MICHèLE TORR - Lui 4
25
27
BOTS - De Lange Weg 6
28
SCHMUTZ - Love Games 13
29


Rechts


