Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I've only got one thing to say: "Sausages" ~ Liam GallagherWhen accepting a Brit Award in 1996 ...
- vieze middagpost
- Is er vanavond voetbal op tv? STVV speelt tegen Beveren, dus nee, er is geen voetbal op tv.
- soit ik vind haar mooi, maar ze heeft geen zus
- Je hoeft niet op facebook te vermelden dat je een tijdje niet bereikbaar bent. Niemand was sowieso van plan om je iets te sturen
- I am sorry, I can help nothing. But it is assured, that you will find the correct decision.
- veni vidi fietsie foetsie (ik kwam en zag dat mijn fiets was verdwenen)
- ik denk dat we dit in´n breder kader moeten herbekijken
- Need signs? Drit cheap! Spelling free!
- Is er ook maar IEMAND die mij een plausibele uitleg kan geven waarom die Jan 'Ik-neem-de-talkshow-even-over' Mulder overal bij betrokken wordt???
- Im standing on the picture with the 3rd person singing...
- Een bitterbal, een cervela (ooit iemand bij stilgestaan dat die naam wel bijna van cerveaux moet komen? Hersenworst! Een drolvormige allegorie op het geestelijk vernuft dat het plat consumentisme dient, welke vooruitstrevende geest kon in die tijd tegen zulke avant-garde zijn?), dat was van ongeziene waarde tijdens het Interbellum!
- What's the loudest fart you've ever heard in public? Mine was at the Long Beach Antique Swapmeet in 1996. I was in the men's room (which was all tile, large and built in the 70's.) I was at the urinal and this guy was in the stall, this fart got louder as he went into it and it reverberated throughout the entire bathroom. This was a large bathroom with about 20 urinals. It literally sounded like an air horn or air raid siren
- Profiel voor Gazondabber. Aantal fotos, 7. Aantal berichten, 5.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10


Rechts


