Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I love seeing the fans of the music that I make ~ Gavin Rossdale
- [O/] [i!i] [O/] VINYL RULES
- 7 maart: dag van de erectie. Dat verklaart veel!
- Ik neuk niet graag!
- de kogel is door de kroeg
- Het land bleek namelijk bevolkt door hypochonders. Besprak de dokter aambeien, dan zaten de wachtkamers de volgende ochtend vol met TV-kijkers
- Ze wilde zo graag verslaafden helpen, maar met een naam als Wiet Van Hennep kwam ze gewoon niet geloofwaardig over
- ik heb ´n geheugen als een.... euhm... zo´n ding met gaatjes.. uit de keuken... eeuhmmm
- De persoon voor mij aan de bankautomaat liet net voor het naar buiten gaan nog rap ene vliegen... Dus hij was weg maar tegelijk ook nog héél aanwezig! Wat 'n lucht man!
- Het kan ook voorvocht zijn, als je erg opgewonden bent komt het vocht er ook uit en blijft het zitten achter je voorhoofd
- Vermoedens zijn bevestigd: Ivo blijkt de herenliefde te beoefenen.
- heavensdisconnecticate
- Never been 1 to slate my team in public but get that man to fuck
- zo´n random kwootje... dat spreekt vanzelf!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Sydney Moon
Aldiman, 2004-05-25
De mannelijke bezoekers zijn vandaag al hard verwend op Aardschok maar toen ik daarnet deze link tegenkwam moest ik die toch met jullie delen. Beetje trage server maar een redelijke collectie Sydney Moon pictures.
Je baas zal ze wel mooi vinden maar niet terwijl jij je zakken aan het vulen bent met zijn geld (NSFW)...
De mannelijke bezoekers zijn vandaag al hard verwend op Aardschok maar toen ik daarnet deze link tegenkwam moest ik die toch met jullie delen. Beetje trage server maar een redelijke collectie Sydney Moon pictures.
Je baas zal ze wel mooi vinden maar niet terwijl jij je zakken aan het vulen bent met zijn geld (NSFW)...
~ Bekeken: 8 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

