Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Imagine if you could go watch Mozart today, even if it's the last, crappiest show he ever played. What a thrill that would be. ~ Roger Daltrey
- Hij is het type vriend, dat in het bijzijn van andere vrienden, met jou begint te praten over een probleem dat je hem in alle vertrouwen hebt verteld
- I have it not seen because I was kotsing
- 1 boodschap aan FIFA: FIFO!!
- laten we met een schone luier beginnen
- Imagine flat earthers surprise when they realise they've been breathing the atmoSPHERE and not the atmosflat.
- Morris! MORRIS! MORRISSS!!! GODMILJAAR!!
- niet goed geld kwijt
- Ik vind het woord stom stom en het woord ook ook
- Hoe gaat het?
Ik mag niet klagen!
Ahzo?
Nee, ik màg dat niet, ik heb redenen zat en zou graag wíllen maar ik màg niet! - Al moet Cuypers de bal wel eens verde van de keeper trappen, maar Coucke weert goed af.
- k merrie is vriendelijk. Ja, ik heb ze gemaakt naakt foto's van mij en enkele naakt video's en ik weet niet hoe sommige hen kon hebben en draai ze op het gezicht boek En ik ben er trots op!
- Er bestaan twee soorten mensen: zij die dit een toffe website vinden, en idioten.
- Amai daddis ter ook ni neffest seg
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts


