Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- ... Just as Jesus created wine from water, we humans are capable on transmuting emotion into music.. ~ Carlos Santana
- Votre avenir est comme votre ville: gris, misérable et debile
- de haarscheiding, acajou, Bardot, lippen, en hiërogliefen op eender wat
- Zweden zijn berucht voor hun zweedvoeten .
- valt er sneeuw in mei is kerstmis voorbij
- Dit gebeurt doorgaans doordat de eigenaar de bijlage alleen heeft gedeeld met een groep kleine mensen, de eigenaar heeft gewijzigd wie de bijlage kan zien of omdat de bijbelage is verwijderd. Of de groep
- Weet iemand hier in de buurt waar ik een scherm van de tablet. Niet al te duur
- een staande ovulatie krijgen
- Tosi Vergistel, een ingetogen aggressor uit Warkburg, heeft ondervonden dat je niét kan voetballen met een bril. Een bal werkt véél beter.
- Zwembroeken vertonen veel gelijkenissen met onderbroeken, maar zijn doorgaans van andere stoffen vervaardigd en dienen uiteraard voor andere functies
- Wat kom je nu weer brengen Hillegonda???????????? Past het in een emmer?
- Gin moatn, gin moatn, allien mor d'n Bèr, wuk zou kik dun zonder humme?
- fietsen is gezond, eet meer fietsen
- Kip cola-kop!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Postduiven
Silla, 2004-03-18
Postduiven worden natuurlijk allang niet meer gebruikt om post te versturen. Daar gebruiken de meeste mensen tegenwoordig e-meeuwen voor.
Maar niet iedereen beschikt over een internetverbinding, dus daar moeten alternatieven voor bedacht worden.
Posthamsters!
(via komen! vlokut)...
Postduiven worden natuurlijk allang niet meer gebruikt om post te versturen. Daar gebruiken de meeste mensen tegenwoordig e-meeuwen voor.
Maar niet iedereen beschikt over een internetverbinding, dus daar moeten alternatieven voor bedacht worden.
Posthamsters!
(via komen! vlokut)...
~ Bekeken: 8 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10


Rechts


