Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- If anyone asks you what kind of music you play, tell him 'pop' Don´t tell him 'rock´n´roll' or they won´t even let you in the hotel. ~ Buddy Holly
- Het leven is soms net wel een tunnel, soms zie je even het licht niet meer. Maar als je blijft doorlopen, kom je er vanzelf weer en zie je terug het mooie om je heen .
- Als het regent in Zweden, moet je met gedimde lichten rijden. Maar hoe de fuk moet ik nu weten of het regent in Zweden!?
- beter een goede buur dan hoge huur
- Gij lomp koe!
- Ten eerste IS er geen 'ten tweede'!!!!
- Mooonikaaaaaaaa... Móóóóóóónikaaaaaaahhhh
- Ik stond aan de urinoirs en hoorde iemand de toiletten binnenkomen, enkel om een scheet te laten. 'Die moet al een hele tijd hebben zitten wringen', dacht ik. Gênant.
- ga reizen voor je sterft anders reist diegene die erft
- Ik kwam thuis en er lag een kleverig, witachtig en nogal zilt geurend kwakje op het aanrecht. Zei ik 'kwakje'? Ik bedoel 'Kwa®kje' Hahaha!
- Sorry, maar zo'n enorme snor-bakkebaard-constructie lijkt wel een systeem om je haardos op zijn plaats te houden
- Trainer zijn van Brugge tast blijkbaar gezond verstand aan. Preud'homme, Leko, Clement... allemaal kwamen ze er gefrustreerd uit.
- Groetjes, Bernie Van Grout
- Mieters, de astrante, recalcitrante blaag, met zijn rudimentaire nepotistische handelingen, reageerde stoïcijns op zijn welverdiende optater
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

