Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- How deep is your love? I really need to learn. ~ Bee Gees
- Dokter vertelt: heb je te veel buikvet? (Probeer dit voor het slapengaan) Mijn Darmgezondheit
- Op de parking van het Mathijsenplein in Bocholt kom ik op vrijdag 12 juni mijn autodeuren niet meer open krijgen.
- benzy8: jij al naar het stadion kunnzn gaan? TOP van u, in niet
- Sindie Verderp, een platte-aarde-aanhangster uit Hondscloote, heeft onlangs een cursus "Onsuccesvol cursussen volgen" gevolgd. Niet geslaagd helaas.
- Nu is iedereen aan het zagen over Dat roken en vroeger jaren terug kwam de rook uit de living keuken yerwijl er baby's en kinderen waren en nu is het al jaren binnen niet roken en er zijn nog zoveel kindjes die ziek xijn hoe komt day dan denk van het eten Dat we allemaal eten
- Er wordt met jou gelachen. We weten dat je dit niet graag leest.
- Of nie of hoe of wa...?
- wait... flat-earthers are real?
- Kummy Vandervooght, iemand die het altijd zowel warm als koud heeft, biedt zijn gedragen sokken te koop aan.
- Neem nooit je hondje mee naar de Chinees
- Meedoen met de gebruikers is ook kudde-gedrag. Oh ja, ik ben cool, want ik gebruik drugs. Suckers.
- In een groot, sierlijk, met goudkleurig vilt bekleed rood-op-snee boek stond netjes vermeld wie er zoal over de vloer kwam. Én over de matras! Hihihihihihi!!!
- Tegen wil en drank word ik gezien als zuipschuit!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Zat wijf
Silla, 2006-01-25

Sommige mensen kunnen niet zo goed tegen de drank en maken dan een historische smak tegen de vlakte. Pijnlijk, en vooral vervelend als iemand dit gefilmd heeft!
...

Sommige mensen kunnen niet zo goed tegen de drank en maken dan een historische smak tegen de vlakte. Pijnlijk, en vooral vervelend als iemand dit gefilmd heeft!
...
~ Bekeken: 7 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

