Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- What the fuck do you think you´ re doing? ~ Madonna
- Hilko Matenayer, de man die alle personages die Sean Connery ooit gespeeld heeft uit zijn hoofd kent, slaagt er maar niet in om het vertrouwen van zijn omgeving te winnen
- Voordat je met iemand in discussie gaat, vraag jezelf even af: is deze persoon wel voldoende mentaal matuur om het concept van diverse perspectieven te snappen? Want indien niet, heeft het geen zin
- wie zijn billen heeft gebrand lag met zijn ding in het zand
- Heralsius Konterman, aquariumontwerper in zijn vrije tijd, is van mening dat sommige mensen "er beter mee zouden stoppen". Wie hij dan bedoelt, en waarmee ze moeten stoppen is natuurlijk niet geweten.
- nu heb je de pinten aan het dansen
- Ja erg eh dien woonde in een krankpand in de sintjansstraat zoiets heeft ie niet verdiend
- Teachers swiped my son's sausage roll
- Daarstraks een neushaar uitgetrokken, deze op een aftandse gitaar gemonteerd, gestemd, en dan "Smells Like Teen Spirit" gespeeld!
- Why can't your nose be 12 inches long? Because then it would be a foot.
- Djazmik brutok KANALDAT!
- ik kijk je àààààn en lach je uit, so een keer in de zoveel tijd komen dromen uyt
- What means GROTMILJAAR? The meaning of GROTMILJAAR is unknown.
- Dat is een serieuze bruine streep door de rekening!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Gone to heaven
Zeep, 2006-01-25

Hier een hallucinant dingetje waarbij je zoveel mogelijk stickmannetjes naar de hemel (bovenste rand van het kader) moet zwieren met de slinger. Zwiep je te hard, dan vallen ze van de slinger af. Zwiep je niet hard genoeg, dan komen ze niet tot boven! Opgelet: redelijk verslavend!
...

Hier een hallucinant dingetje waarbij je zoveel mogelijk stickmannetjes naar de hemel (bovenste rand van het kader) moet zwieren met de slinger. Zwiep je te hard, dan vallen ze van de slinger af. Zwiep je niet hard genoeg, dan komen ze niet tot boven! Opgelet: redelijk verslavend!
...
~ Bekeken: 47 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 19/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
7
8
9
10
11
MC5 - Kick Out The Jams 25
13
SYSTEM 01 - Drugs Work 3
15
16
BOTS - De Lange Weg 6
17
18
DOE MAAR - Nachtmerrie 31
19
DEVO - Girl U Want 16
22
23
24
THE SHINS - Phantom Limb 18
26
POND - Young Splendor 14
27
28
APPALOE - Ritmo Inferno 28
29
FATBOY SLIM - Praise You 13
30


Rechts

