Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I think I am a child. Everything blows my mind. ~ Marc Bolan
- moest er na dit nog sap uitlopen, dan kan je deze schroefjes nog aandraaien
- mooi zicht he vanuit de keuken van ons nieuw appartement
- Wa ziede gí vur nen aorige
- bobsleeen op stoel! vrouwen in een deksel Vlaamse de 3:16 Dat
- friends at work have been searching about. The type of information here on the network is beneficial and appreciated and will help my family and frien
- Noem jij dát een armatuur, amateur?!
- Steek je steak in de oven
- Heej dag Geert er loopt van alles verkeerd, heej ja heej ja hooow!
- Heeft u ooit een multifunctionele spleetreinigingsborstel gewonnen?
- Met borstel door men vriendenlijst. Roddels eruit gooien. - Wie is "roddels"?
- Niets is zo intens spannend om te volgen als de tensie tussen ruziënde collega's
- Er komt een moment waarop je moet stoppen met een oceaan over te steken voor mensen die niet eens over een plasje zouden springen voor jou.
- Kultu clandicka soelal inti hadoli, hangad baskeli ! :-)
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Japanners
Silla, 2005-11-21
Japanners zijn een volkje apart, bukkake en andere extremiteiten zijn er de normaalste zaak van de wereld geworden als je internet mag geloven.
Ik moet ze wel twee dingen meegeven: er lopen daar verdomd lekkere vrouwtjes rond en ze weten wat feesten is!
Thx Natas...
Japanners zijn een volkje apart, bukkake en andere extremiteiten zijn er de normaalste zaak van de wereld geworden als je internet mag geloven.
Ik moet ze wel twee dingen meegeven: er lopen daar verdomd lekkere vrouwtjes rond en ze weten wat feesten is!
Thx Natas...
~ Bekeken: 229 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

