Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- Music is your own experience, your own thoughts, your wisdom. If you don't live it, it won't come out of your horn. They teach you there's a boundary line to music. But, man, there's no boundary line to art. ~ Charlie Parker
- Dimiti Scheelacker, de man die beter staand kan liggen dan liggend staan, houdt al jaren vol dat hij van kalfsleer gemaakt is
- Dure kweddeloni blijft ook gewoon kweddeloni.
- ik stink niet graag!
- Ze wilde zo graag verslaafden helpen, maar met een naam als Wiet Van Hennep kwam ze gewoon niet geloofwaardig over
- als moeder piept is vader thuis
- de kat valt niet ver van de boom
- Urinoir zijn hier de toiletten? Quoiblief?
- grotesko is ne schat van ne vent!
- Daar was laatst een meisje loops
- rust: 5-1 Daar is het rustsignaal. De thuisfans gaan met plezier om nen bok *. (* een pint)
- Ow godmiljaar.......nei he !!! Hangt me die weer 5 weken lang in de lamellen Mosse de sjroeve losdrejje, hink ze der 5 seconde in, is ze alweer onger Joah mer dan motte veer weer nuuje lamelleke
- Ik geloof dat ik fans van lokeren hoor, kan dat?
- Ik vraag me dan echt af, wat ik dan verkeerd heb gedaan, altijd stront voor dank en de verkeerde komen overal mee weg.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Lichaamsgeur
Hallo TeamAfgelopen zaterdag ben ik een pak rommel naar het containerpark gaan brengen. Het stonk er, uiteraard, naar rottend groenafval, nat papier en roest. Ik moest er maar eventjes zijn dus dat was goed te verdragen.
Toen ik thuiskwam en me gedoucht had was het tijd om te gaan winkelen. Ik ben naar de Aldi en de Carrefour gegaan en vreemd genoeg hing in beide winkels exact dezelfde geur van rottend groenafval, nat papier en roest!
Toen ik aan de kassa stond, kwam er een man achter mij staan die direct twee meter achteruit ging en deze afstand aanhield. Hij nam ook een zakdoek en hield deze voor zijn neus en mond. Het kassameisje werd kortademig en meteen toen ik buitenkwam nam ze een bus deodorant uit een rekje en spoot een flinke wolk over de gehele omgeving van haar kassa.
Toen ik mijn karretje ging wegzetten liep daar een jonge moeder met haar kind. Het kind zei "Bah jij stinkt!"
Ik zette me in de auto en toen merkte ik dat ik het zelf was; de geur op het containerpark, in de Aldi en in de Carrefour, ik was het telkens zelf.
Ik durf niet meer onder de mensen te komen. Ik stink. Ik stink verschrikkelijk. Ook als ik me gewassen heb.
help mij,
,
Nando
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Lichaamsgeur"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



