Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- Ces't le ton qui fait la music ~ Rue Rapide
- hebben jullie al ooit een vliegtuig gezien?
- Zolang ze niet alles weten hebben ze altijd een oordeel klaar maar heb daar schijf aan xxxx
- maor ge HEDT toch al lichtmetaole velge?
- she'll insects and beetles of all types
- Persönliche Lieblingslieder von zwen ... Kommentare zu den Lieblingsliedern von zwen
- sugar in the daddy but the daddy won't do
- I swear that a couple of guys I work with wake up and ask "How can I be any more of a vagina today?"
- Wat " jong dementie " betreft... Daar zul jij NOOIT last van gaan krijgen... Iets wat je niet hebt (werkende hersencellen) kunnen ook niet gaan aftakelen... Fijne avond verder... in je kleine wereldje
- Met een bekrompen geest loop je verloren in de wijde wereld
- Guy-Maniuel Porte, een snoepverkoper die mank loopt sinds dat iemand in de 2de kleuteklas op zijn teen ging staan, loopt sinds dat iemand in de 2de kleuteklas op zijn teen ging staan mank
- En ZEVENHONDERD euro neertellen voor een SMARTphone, dat is toch niet SMART???
- Heroïneboertje wordt meer en meer een knelpuntberoep.
- De VAR zal het allemaal nog eens moeten bekijken. Ondertussen ontstaat er ruzie.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Mijn man haat zijn collega, maar hij voegt haar wél toe op fb enz
Mijn man klaagt dagelijks over zijn collega, ze is een "irritant wijf" en nog op andere manieren wordt ze telkens neergesabeld. Ik word onnozel van zijn geklaag!Maar gisteren ontdekte ik wel dat ze vrienden zijn op Facebook, dat ze elkaar volgen op Instagram en dat ze elkaar berichten sturen via snapchat. Wat moet ik daarvan denken?
Ongerust,
,
Anoniempje
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Mijn man haat zijn collega, maar hij voegt haar wél toe op fb enz"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



