Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- I personally donated $2,500 to the Red Cross yesterday Normally I don´ t like to tell how much I donated and to whom, but I felt sometimes it´ s good to share info in the hopes that others will feel inspired to donate whatever they can ~ Moby
- Vind wespen irritanter dan kinderen, wespen blijven terugkomen als je ze wegslaat, kinderen niet.
- PC werkt niet goed. Blijf beschermd en update nu. Uw systeem is niet reageren
- gank dich wassen dan stinkzak
- Hemeltjelief wat stinkt gij toch...
- Waarna de man zijn boek aanprijst, Waarna de man zijn boek aanprijst, als een volleerde verkoper.
- ter land ter zee en in de kroeg
- spreken is zilver en zwijgen is fout
- ...dat vraag ik eigenlijk niet, maar toch bedankt voor deze randinformatie die vroeg of laat, tijdens het ijlen, misschien wel eens van pas gaat komen
- All the crazy shit I snoof last night...
- hermien de rubberen kalkoen
- waarom gaat een belg op zijn brommer naar de boeren... om te kneugelen!
- Imagine flat earthers surprise when they realise they've been breathing the atmoSPHERE and not the atmosflat.
- Rond minuut veertig heeft PSG-middenvelder Vitinha de cruciale 0-1 aan de voet, maar De Ligt in de weg
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Ik (29M) woon samen met een amateurkok (29M) en zijn vrouw (28F) en ik word er gek van
Dus, eerst ventileren: mijn kamergenoot rookt constant het appartement op omdat hij elke verdomde dag van de week doet alsof hij een gastronomische chef-kok is. Ik kook niet zoveel als hij, maar het is ook frustrerend dat de hele keuken de meeste nachten grotendeels onbereikbaar is. Bovendien is er een enorme verdomde braadpan gevuld met olie die gewoon op het fornuis staat en het is een gedoe om deze te verplaatsen.
Dus mijn vraag: ben ik dramatisch of is dit legitiem slecht kamergenootgedrag? En hoe moet ik het onderwerp aansnijden? Ik ben het echt zat om hier te wonen sinds hij vorig jaar zo begon te koken. Ik wil het echt aankaarten omdat het me eerlijk gezegd heel erg stoort, maar ik weet niet hoe ik het ter sprake moet brengen, vooral omdat het al een tijdje aan de gang is.
help mij,
Amor Binten
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Ik (29M) woon samen met een amateurkok (29M) en zijn vrouw (28F) en ik word er gek van"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 11/2026. Muziek van 1950 tot nu!3
4
5
6
9
10
13
14
16
18
19
21
ROEL TIJSKENS - Novelle 3
22
POND - Young Splendor 6
23
24
25
AL JARREAU - Roof Garden 16
27
THE RESIDENTS - Kaw-liga 19
28
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 22


