Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- I Suppose Ultimately I´m Interested In Music I´m A Musician I´m Not A Gunslinger That´s The Difference Between What I Do And What A Lot Of Guitar Heroes Do ~ The Edge
- Dan hedde gí e slèècht program!
- De maan is een groupie van Richard Klepelgieter
- We zijn blij je te zien! Wij nodigen u uit om een exclusieve dating site te bezoeken! We presenteren het nieuwste concept van online dating alleen
- Hilko Matenayer, de man die alle personages die Sean Connery ooit gespeeld heeft uit zijn hoofd kent, slaagt er maar niet in om het vertrouwen van zijn omgeving te winnen
- Vandaag is zo'n dag dat zelfs mijn koffie, koffie nodig heeft.
- Kinroois voor spruitjes = 'Kœuëkbœul'
- Fuck mondmaskers! Fuck condooms! Fuck steunzolen! Fuck contactlenzen! Fuck het allemaal! Fuck fuck FUCKING FUCK!!!!
- Ik zucht van ikzucht
- Toch echt erg dat az vitas en Feyenoord niet eens playoff spelen zakken steeds dieper in de voetbalstront
- Het klínkt als een aandoening, maar het ís een ziekte!
- Er komt een moment waarop je moet stoppen met een oceaan over te steken voor mensen die niet eens over een plasje zouden springen voor jou.
- Ik rook een sigaret, was de open haard
- beter een goede buur dan hoge huur
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Anders: Mijn leven...
Hallo Brigitte.Ik heb hoe langer hoe meer de indruk dat mijn leven suckt.
Ik wilde vorige week naar het werk fietsen. Het zonnetje scheen, zoals de vijf voorafgaande dagen. Ik had dus ook geen jas bij me.
Na 5 kilometer begon het te waaien en sloeg het weer helemaal om: stortregen. Schuilen ging niet omdat ik binnendoor was gereden en daar zijn er bijvoorbeeld geen bushokjes. Onderweg werd ik voorbijgereden door een collega. Net op dat moment reed hij door een plas waardoor er een gigantische guts water over mijn benen kletste.
Die collega is trouwens een bazenvriendje, hij hoeft niet veel te doen op een dag en krijgt alsnog promoties. Ik werk er 13 jaar, redelijk hard labeur maar ik sta wel nog steeds onderaan het laddertje.
Een maand geleden kochten een vriend en ik enkele krasloten in de gazettenwinkel. Ik voelde me lucky en kocht er 7. Hij "wou enkel proberen" en kocht er eentje.
Ik won niks, hij won 250 euro.
Mijn vrouw maakt bijna elke dag hetzelfde eten klaar. SAAI!!!!!
Seks hebben we niet meer omdat ze daar altijd te moe voor is, maar 's avonds gaan badmintonnen met haar vriendin kan dan wél, en zeker ook daarna tot laat in het cafétaria blijven hangen waar ze met mijn geld betaalt!
Als ze thuiskomt praat ze honderduit over haar coach "die zo goed haar schouders kan masseren" maar als ik dat probeer zegt ze dat ik haar pijn doe.
Mijn zoon vraagt me nooit om samen iets te doen. Haar wel. Hij heeft ook al enkele keren gezegd dat ik stink.
Iemand vroeg me laatst: "Gebeuren er eigenlijk ook nog plezante dingen in uw leven?", daarop heb ik volmondig "ja" geantwoord. Gisteren, bijvoorbeeld, is mijn computer gecrasht (en nee, ik koop GEEN MAC), allerhande unieke bestanden zijn voorgoed verloren. Dat was weer een topdag, die 7de oktober!
Wat kan ik doen om alles een beetje rooskleuriger te maken?
help mij,
Mathy O.
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Anders: Mijn leven..."
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


