Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- Everybody can sing in Liverpool! I know this for a fact! ~ Gary Dalyduring a live performance of "Christian"...
- Als je een 'pistolet' voor je neus krijgt, is je broodje gebakken.
- Rob kreeg de bal niet goed getrapt omdat hij uitSchoofs
- Jim was an interesting man, he learned from his ancestors how to boil water by using his dick to light the fire.
- Giraud Dussassien, de méér dan 50 kilogram wegende topvoetballer van Paris Saint Gordijn, kauwt papier tijdens het beantwoorden van fanmail
- regen in twente herhaalt zich in de lente
- De stomme idioot had "Vinni Vidi Vicci" op zijn arm getatoeëerd. Die domme fout stond op zijn lijf geschreven.
- Im standing on the picture with the 3rd person singing...
- Even een facebook-overzichtje: geklaag, geklaag, complottheoriën, geklaag, insinuaties, geklaag, een grapje (!!!), geklaag, aandachtstekort, geklaag.
- Hier klikken mag (maar moet niet)
- Jaojao, mer jeh!
- Geef mij maar die achter stuur . Heren heb gegoold. Pumps tot maat 43. De rest te krijgen bij s#%shop
- GOD BESTAAT NIET
- Thuiskomen en een portie koude frieten op het aanrecht aantreffen :)
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Klacht: Erektiezalf
Hallo BrigitteIk heb al een tijdje problemen om mijn lid stijf te houden. Ik heb reclame gezien van erektiezalf en heb een tube gekocht. Ik heb dan een totje van die zalf op mijn handpalm gedaan, zoals dat in de reclame getoond wordt, maar ik krijg géén stijve. Wat 'n rip-off!!
boze groet,
Dwight Bornozon
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Klacht: Erektiezalf"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


