Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Betty sings about starlight and champagne. I sing about dead rabbits and blow jobs. When I say music is violence, she says it´s love; when I say it´s math, she says it´s tap dancing. ~ Kristin Hersh
- ergens op deze aarde zijn er vele cadeauloze kinderen hun kleine hartje aan´t uitwenen. Heerlijk!
- Silla moet enkel nog leren aarsticuleren
- Daarom ben ik coorstabder voor een rijvaardigheidsprief vanaf 50+...
- kus dan toch eens mijn kl0ten eh dadsohah
- En heeft de inhoud van dit fles-achtig object dan ook iets te maken met hetgene wat op het label vermeld wordt?
- Ik neuk niet graag!
- Iemand noemde me vandaag onverschillig. Ik trok me er niks van aan.
- Als kind dacht ik dat de maan leefde en mij kon zien als ze 'vol' was
- Afgesloten !!! Goe graakte ze dan in die bunker onder de grond aan internet.
- koos u die garage dus ook
- Ik heb zoiets van goh, zeg maar. Eigenlijk.
- Nul besmettingen de laatste zeven dagen. Gelukkig is er de avondklok van de provincie Antwerpen om dit aantal terug te dringen.
- Wij wensen u veel plezier met het ontvangen van dit bericht. Als u echter liever geen e-mails in de toekomst meer ontvangt. Gelieve uit te schrijven
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1046:
what's the difference between God and Bono? ... God doesn't think he's Bono

In dit kwootje zitten 15 woorden, samen goed voor 87 characters, waarvan 2 a's, 1 b's, 1 c's, 5 d's, 9 e's, 2 f'en, 4 h's, 2 i's, 1 k's, 7 n'en, 7 o's, 1 r'en, 3 s'en, 5 t's, 2 w's, 3 drie's, 3 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Marlies jouw voeten zijn altijd vies! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 65 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



