Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Don't play what's there, play what's not there. ~ Miles Davis
- Ma en Va volgen met de Zastava de route van Strava in Java. Opgepast voor lava. Drink anders nog wat cava! Okee ça va!
- We wisten dat dit belachelijk was
- Buschauffeur De Lijn (die) verrast door Genk Loopt: verkeer zit vast
- Je moet toch maar zin hebben om die SCHIT van Trump opteruimen.Dat vind Ik
- het hoeft niet lekker te zijn als het maar veel is
- Hij heeft z'n reet weer nie gewassen
- wtf op nieuw? Strontartbier! strontarbiter* lol geen artbier
- Rutten zal wel kletsen dat dit niet zo'n belangrijke match was en dergelijke
- Standard slikt zevende nederlaag bij Kortrijk
- Van mensen die nooit wat geven krijg ik wat .
- Benzema staat twee tot drie weken aan de kant met zijblessure
- Geniuses always are misunderstood first, then laughed at, after that, accepted, followed by being worshipped, admired and loved and finally envied
- 'n, die is nog ziek
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #108:
ik denk dat we dit in´n breder kader moeten herbekijken

In dit kwootje zitten 11 woorden, samen goed voor 56 characters, waarvan 2 a's, 2 b's, 5 d's, 10 e's, 1 h's, 4 i's, 1 j's, 5 k's, 1 m'en, 5 n'en, 1 o's, 4 r'en, 3 t's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Lars je mopke ligt mij wat dwars! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 471 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9
10
12
BOZZ SCAGGS - Lowdown 10
16
LUKE COMBS - Fast Car 6
17
18
19
20
CHRISTOPHE - Aline 17
21
EARTH & FIRE - Weekend 4
22
SCHMUTZ - Love Games 22
24
WEATHERGIRLS - Well-a-wiggy 11
26
27
28
THE SHINS - Phantom Limb 20
29


