Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- ... Just as Jesus created wine from water, we humans are capable on transmuting emotion into music.. ~ Carlos Santana
- Inderdaad hebben bij zus flesje chamoagbe gedronken top
- De staatsburger uit Straatsburg staat burgers te verkopen
- aan de nooduitgang van de opblaaskapel zat een priester met een E-NOR-ME gsm
- Quoiblief???
- als er met modder wordt gegooid moet men zich bukken
- Verstrappen vertrekt straks vanop de pole in Brazili
- Nul besmettingen de laatste zeven dagen. Gelukkig is er de avondklok van de provincie Antwerpen om dit aantal terug te dringen.
- Kruip in mijn bef mazt
- 61' Gorius twijfelt niet en haalt met uit
- apapapaapaa
- de kappers zitten met hun handen in het haar
- Het aansluitschema laat zien hoe een ampèremeter met shunt moet worden aangesloten
- Men zou eigenlijk degenen die het woord 'sensibiliseren' overmatig gebruiken, eens moeten sensibiliseren om daar grotverdomme eens mee op te houden
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1129:
Kan ik me stomp voorwerp ergens in u kwijt???? (®Deef)

In dit kwootje zitten 10 woorden, samen goed voor 56 characters, waarvan 1 a's, 6 e's, 1 f'en, 1 g's, 3 i's, 1 j's, 2 k's, 2 m'en, 3 n'en, 3 o's, 2 p's, 3 r'en, 2 s'en, 2 t's, 1 u's, 1 v's, 2 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Guillaume ik had vannacht weer een droom! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 60 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
MC5 - Kick Out The Jams 27
25
APPALOE - Ritmo Inferno 30
26
28
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
29
30
31
SCHMUTZ - Love Games 21



