Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Coldplay are just four friends trying to make great music ~ Will Champion
- Believe in Youself and Never Lose Hoop
- [O/] [i!i] [O/] VINYL RULES
- Slecht bedrijfsbeleid is als rotte vis: begint eerst aan de kop te rotten, de rest volgt.
- Damn you, vile woman! You´ ve impeded my work since the day I escaped from your wretched womb!
- Wat ben je aan het doen, Roel? Foto/video Vrienden taggen Gevoel/activiteit Nieuwsoverzicht album
- OVER 2,000,000,000 SERVED
- Oké, ik geef toe dat de staat van het item bij mij prima is, ik zou het graag willen kopen maar gezien de afstand zou ik je graag via PDP willen betalen door zijn koerier. PDP zal het geld bij je bezorgen en zodra het geld is ontvangen, zal de koerier het pakket in ontvangst nemen en bij mij afleveren. Houd er ook rekening mee dat PDP zal slagen op basis van uw beschikbaarheidsuren, plus alle kosten zijn mijn verantwoordelijkheid.
- Wat hout dat allemaal in? Wel dat kan vanalles zijn.
- een dove pastoor vindt geen gehoor
- Bel en wim!
- Koning Balzac spuwde zijn gal uit en het klonk niet bepaald vriendelijk
- Want Afrika ligt in Amerika, en de Himalaya ligt in de woestijn
- Village People werd in 1977 opgericht nadat Victor Willis op de gelijknamige plaat had gezongen en er vraag naar optredens kwam.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1409:
mijn stylo zat te laag en het was dan eigenlijk toch een toffe vrouw, en welbespraakt

In dit kwootje zitten 16 woorden, samen goed voor 85 characters, waarvan 7 a's, 1 b's, 1 c's, 1 d's, 11 e's, 2 f'en, 2 g's, 2 h's, 3 i's, 2 j's, 2 k's, 4 l'en, 1 m'en, 6 n'en, 4 o's, 1 p's, 2 r'en, 3 s'en, 7 t's, 1 u's, 1 v's, 3 w's, 1 y's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Martijn jouw oksel stinkt naar azijn, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 82 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



