Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I can spot empty flattery and know exactly where I stand. In the end it´s really only my own approval or disapproval that means anything. ~ Agneta Fältskog
- Fantastisch tandpastisch, pastiche pistache plastisch plastic boterhamdoos
- Het verschil tussen een koude en een warme bakker? De warme bakker leeft nog
- krantenlezers zijn gevoeliger voor druk dan voor denkfouten
- Rond het uur maakte Lestienne er 2-2 van, meteen ook de eindStandard.
- Vertrouw niet op de mooie woorden, velen hebben suiker in de mond en vergif in het hart
- Het was nog even wachten op Bernd Stonck, die waarschijnlijk nog even naar het toilet moest
- 't is nimieje wa 't gewist is en 't zal nooeit nimieje wurre wad 'et was
- Het is dus zeker niét zo dat deze machinaal gefabriceerde steunkousen al gebruikt zijn geweest door, pak 'm beet, zevenduizend Spanjaarden
- Om zeker te zijn dat ik genoeg deodorant gebruik, schrijf ik met de roller altijd mijn naam onder mijn oksels
- In een tijd van universeel bedrog is het vertellen van de waarheid een revolutionaire daad
- det ze zich eine laote neije met hunne zeiver!
- Helaas, je zoekt iets dat niet bestaat. Nou, 'niet bestaan'... Jouw kennis van de wereld zal dan wel net iets te beperkt zijn
- De dappere die de draak verslaat, ontvangt 1000 kilo stront in zijn straat
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1452:
Alex AgNEW... Zoveel new is daar ni aan 'ze'...

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 57 characters, waarvan 4 a's, 1 d's, 5 e's, 1 g's, 2 i's, 2 l'en, 3 n'en, 1 o's, 1 r'en, 1 s'en, 1 v's, 1 w's, 1 x'en, 1 z'en, 2 nullen, 2 drie's, 2 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Martijn jouw oksel stinkt naar azijn, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 377 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29



