Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- (Annoyed) Nothing! ~ Mc Turbo BWhen asked what happened in that bar he went to, where gay men had squeezed his butt...
- in werkelijkheid overlijnen meer mensen door de bliksem dan door haaienbeten
- lamalord: chances created, assists, goals, successful passes for vanaken; 0
- growthis an important element of achieving success and being happy. Not everyone who has evolved h
- Heej Rozet heb jij nog koffie gezet? Heej ja heej ja hoow
- Steven Defour: "Wij zijn te sterk voor de Belgische competitie!" - Drie dagen later: Cercle Brugge (!) - Standaaaer De Mèrde: 4-1
- Posterijen en geldoverschrijvend gedrag
- Das Einjährige Silberblatt (Lunaria annua) gehört wie das Ausdauernde Silberblatt (Lunaria rediviva) zur Familie der Kreuzblütler (Brassicaceae).
- Would you please stop looking at my butt!?
- daarom beb ik emmanuela een aantal aandelen in amandelen aanbevolen
- De maan is een groupie van Richard Klepelgieter
- een paard zonder ruiter is nog altijd een paard, een ruiter zonder paard is maar een mens
- Dode zeemeeuwen kunnen onmogelijk een hinderpaal vormen voor zich in het binnenland bevindende spelende meneren
- Probeer andere zoektermen ...
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1497:
viola moutenbike wekend was af twee heel vette parcours gehadt en nu rusten

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 75 characters, waarvan 5 a's, 1 b's, 1 c's, 2 d's, 13 e's, 1 f'en, 1 g's, 2 h's, 2 i's, 2 k's, 2 l'en, 1 m'en, 5 n'en, 3 o's, 1 p's, 3 r'en, 3 s'en, 6 t's, 4 u's, 2 v's, 3 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Lambert er hangt een schoen aan uw geirt, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 472 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
4
7
8
9
11
SILVERTEAR - So Deep 21
13
STRUGGLER - Night Fever 27
14
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
21
22
BON IVER - Second Nature 11
23
25
26
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
27
SCHMUTZ - Love Games 18
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


