Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Ces't le ton qui fait la music ~ Rue Rapide
- spreken is zilver hijgen is goud
- wat een boer niet kent weet hij niet
- Maak een zin met het woordje "basis": Onze basis een vervelende zak!
- als het min dertig is in april is het een beetje kil
- 'Mensen hebben mijn kont gezien en dat vind ik prima' - of die mensen dat prima vinden is weer een andere vraag
- met een rotte appel door de mand vallen
- Hoe te te nemen zorg van een vervelende jonge met onverschillig ouders! :-P Zie ook: Disney World verrassing gaat niet vrij geplande
- sommige instellingen krijgen net iets te veel subsidies
- Ik kijk met grote ogen naar de walibisering van de samenleving.
- Mijn hand riekt naar jou
- Langzaam opwarmen is sowieso beter dan met koude motor snelheid maken om de motor op 't waren.
- Es geduld 'n zuver zaak is, laot miech daan mer smerig zien!
- Too weird to live, and too rare to die.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1555:
zal ik anders even wat normaler beginnen doen?

In dit kwootje zitten 8 woorden, samen goed voor 46 characters, waarvan 4 a's, 1 b's, 2 d's, 7 e's, 1 g's, 2 i's, 1 k's, 2 l'en, 1 m'en, 7 n'en, 2 o's, 3 r'en, 1 s'en, 1 t's, 1 v's, 1 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Nanou wij krijgen melk van een koe! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 18 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


