Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I want to make at least 4 amazing records ~ µ-Zic
- de electricien kan de spanning niet meer aan
- Het werkt wel! Maar dan enkel als ze een komkommer achter de klink steken in plaats van een muntje, en dan ook nog enkel op maandagnamiddagen, én het mag niet regenen. Tenzij je een rode paraplu in de auto hebt liggen, met het handvat in de richting van de komkommer
- In Marokko is het niet moeilijk om te onthouden wie de broek moet dragen; Ma rok aan.
- Vraag: Er staan langs de weg wel eens bordjes met 'Zachte berm' Waarom staan er nooit bordjes met 'Harde berm'? Die krijgen ze daar niet in de grond.
- Je moet het maar durven, als bromvlieg ergens binnenkomen waar je nog nooit geweest bent en dan zodanig luid brommen dat iedereen naar je kijkt
- Buffer overflow
- Toen wist de horlogemaker wel hoe laat het was!
- Heej Albrecht wij lachen met Anderlecht! Heej ja heej ja hooow!
- Langzaam opwarmen is sowieso beter dan met koude motor snelheid maken om de motor op 't waren.
- Misschien er een bache overheen trekken?
- de barman was klein maar tapper
- There is no guestlist tonight!!!
- Ach het is geschiedenis het is Roeland het is vrouw en het is mooi en het is puur en ja wat dan nog onzin de rest
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1571:
'Je moet àlles een keertje geprobeerd hebben' betekent eigenlijk: 'ik heb het karakter niet om nee te zeggen'

In dit kwootje zitten 18 woorden, samen goed voor 130 characters, waarvan 2 a's, 5 b's, 1 d's, 27 e's, 4 g's, 3 h's, 4 i's, 2 j's, 6 k's, 3 l'en, 2 m'en, 7 n'en, 3 o's, 1 p's, 5 r'en, 1 s'en, 8 t's, 1 z'en, 4 nullen, 4 drie's, 4 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Chantal denk niet dat ik voor je val! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 89 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
6
7
8
9
10
11
BRAD - The Day Brings 17
12
IMAGINE DRAGONS - Enemy 27
14
16
17
18
JOE YELLOW - Love At First 22
21
RMB - The Place To Be 20
22
24
25
SCHMUTZ - Love Games 32
26
HOOBASTANK - The Reason 3

