Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Writing About Music Is Like Dancing About Architecture ~ Laurie Anderson
- Ik heb hier een geopende diepvriespizza gevonden maar weet niet of die van mij/mei of jullie/juli is
- Onze oude lederen hoeksalom willen we nog een tweede leven geven
- Praktische raad: intermitterend eens terugkomen, Papa reinigt Arie's anale trechter
- ja, ik lach me in ieder geval niet kapot
- 18-jarige bestuurder uit Knierooi mag met voorlopig rijbewijs positief op drugs testen
- 'En? Nog geneukt in 't weekend!?' betekent: 'Ik heb afgelopen weekend voor het eerst sinds lange tijd nog eens seks gehad.'
- Deze methode helpt heel goed bij een voetenallergie, maar je moet er wel de pliscipline voor hebben
- Bij het binnengaan van de kerk werden we gefouilleerd. Ik moest mijn paternotser afgeven, die bleek verdacht
- Een transgendrische operatie is erg omslachtig
- elk gebrek heeft zijn gek
- het is alweer vroeg laat
- Deze stoffen mannelijke pop zijn bijzonder gedetailleerd nagemaakt, ze hebben zelfs textiekels!
- een gek is iemand die met beide benen voelt hoe diep het water is .
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1761:
en als ik dan niet weet wat zeggen, laat ik een boer en doe ik alsof ik moet kotsen

In dit kwootje zitten 19 woorden, samen goed voor 83 characters, waarvan 6 a's, 1 b's, 2 d's, 13 e's, 1 f'en, 2 g's, 5 i's, 5 k's, 3 l'en, 1 m'en, 7 n'en, 5 o's, 1 r'en, 3 s'en, 6 t's, 2 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeroen er kleeft iets onder je schoen, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 377 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29



