Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- It's much too late to do anything about rock & roll now ... ~ Jerry Garcia
- Iemand heeft sambam gebeld en die zijn komen kijken en nu moet dat vrouwke stoppen met muziek spelen ocharme
- wacht maar tot ik groot ben
- Ik heb een zoon die Elvis.
- De versie van André is alomdeprimerend. Geweldig lied, geweldige zanger, geweldige songschrijvers. Twelve points. Het kan niet altijd Pasen zijn.
- De schoonste naam op ‘t wereldrond, Het schoonste woord uit menschen mond is Moeder
- Het werkt wel! Maar dan enkel als ze een komkommer achter de klink steken in plaats van een muntje, en dan ook nog enkel op maandagnamiddagen, én het mag niet regenen. Tenzij je een rode paraplu in de auto hebt liggen, met het handvat in de richting van de komkommer
- Waddis Eddychouke? Kak op die albaster?
- Er is iets defect. Laad de lijst met meldingen opnieuw en probeer het nogmaals
- 'haha, jij zou er wat van maken!' betekent: 'Jouw opmerking was absoluut niet grappig, mijn reactie was puur uit beleefdheid.'
- hebben jij dat spookdoelpunt van Staphorst bij VV goes al gezien?
- Willem Verbraad, breiconstructeur in een home voor delinquenten, heeft zich tijdens zijn eerste tongkus zodanig verslikt, dat hij er bang voor is geworden en dit enkel nog met zichzelf wenst te doen
- Beste vrienden, die kijken altijd vanuit de vuurtoren mee... en geven je licht wanneer dat nodig is
- de kogel is door de kroeg
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1967:
Het kan ook voorvocht zijn, als je erg opgewonden bent komt het vocht er ook uit en blijft het zitten achter je voorhoofd

In dit kwootje zitten 23 woorden, samen goed voor 121 characters, waarvan 3 a's, 2 b's, 3 c's, 2 d's, 13 e's, 2 f'en, 2 g's, 6 h's, 4 i's, 4 j's, 4 k's, 2 l'en, 1 m'en, 7 n'en, 15 o's, 1 p's, 5 r'en, 1 s'en, 12 t's, 1 u's, 4 v's, 1 w's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Rozet heb jij nog koffie gezet? Heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 8 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


