Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Less is more. ~ Rue Rapide
- Meeeee horny horny, baby!
- Luul geen Fimreslen nu bij gebruik tot 60°C. Schuurpapier set synthelische grondkak 750 ml. 9.50 Diverse breedes. Wunufl. ?? HPX. lx P24Ú, 2x P4?. lx P?D?.
- ik zou niet graag naast zijn schoenen lopen
- welkom op de websaait van het ministerie der slecht geveegde konten!
- en dan wou ik even zeggen dat ik nóg een hobby heb: ik maak namelijk piepschuimen poezen en die bekleed ik dan met... Stof!
- GODMILJAAR NEI...!
- ik_vöël_me_ëènzàäm_ën_âlleèn_vándààg_wïl_ïémånd_mêt_mè_pråtën
- Ben jij nog boven geweest om naar de kinderen te kijken?
- als de poes van huis is heb je morgen een kater
- shroom shroom eddiehead
- Let me with rest!
- Obviously Lynn's hairdo (hairdon't?) is to draw your eye away from the butt she's growing on her chin.
- I'm excited having found your blog, it is really what my church friends have been scouring the internet for. The details on the web site is very helpf
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2028:
Let's klick some ass!

In dit kwootje zitten 5 woorden, samen goed voor 25 characters, waarvan 1 a's, 1 c's, 2 e's, 1 i's, 2 k's, 1 l'en, 1 m'en, 1 o's, 4 s'en, 1 t's, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Daan ben jij een Colombiaan? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 489 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
8
9
10
11
MICHèLE TORR - Lui 29
12
SILVERTEAR - So Deep 21
14
STRUGGLER - Night Fever 27
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
20
SCHMUTZ - Love Games 18
22
23
BON IVER - Second Nature 11
24
26
27
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


