Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Celebrity and secrets don´t go together. The bastards will get you in the end ~ George Michael
- Biology isn’t your strongest subject is it. Actually your brain is probably your weakest muscle without a doubt lol
- Je zou verwachten dat een coach met de naam Condom een ondoordringbare defensie zou opstellen
- daar sta je dan met je bananen in je buidelzak
- Scheven Defour
- Die steunmuur had je beter laten staan!
- onze hond heeft een ontzettende potentie
- Dolle vos gaat man te lijf: Dull fox goes man to life.
- Early this summer I came across this fuzzy warm cozy sleeper for my 3 month old baby, I am so glad I got it. I would highly recommend that you get
- Voordat je met iemand in discussie gaat, vraag jezelf even af: is deze persoon wel voldoende mentaal matuur om het concept van diverse perspectieven te snappen? Want indien niet, heeft het geen zin
- Je moet op tijd weten hoe laat het is .
- Racing Genk heeft haar lot voor plek 4 niet meer in eigen handen. Als het zelf wint op het veld van AA Gent moet het nog altijd hopen dat Club Brugge thuis haar werk doet tegen AA Gent
- veni vidi fietsie foetsie (ik kwam en zag dat mijn fiets was verdwenen)
- my flange turns yellow
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2206:
Het met een lange haal anaal aanbrengen van de paal was fataal voor de Waal z'n darmkanaal. Doe dan toch ook normaal!

In dit kwootje zitten 23 woorden, samen goed voor 121 characters, waarvan 24 a's, 1 b's, 1 c's, 4 d's, 10 e's, 1 f'en, 2 g's, 2 h's, 2 k's, 8 l'en, 3 m'en, 11 n'en, 7 o's, 1 p's, 4 r'en, 1 s'en, 4 t's, 2 v's, 1 w's, 1 z'en, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeanette er ligt weer kots naast je bed! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 154 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23



