Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- The Music Was New Black Polished Chrome And Came Over The Summer Like Liquid Night ~ Jim Morrison
- Wij waren eerder met de melding van het overlijden van kenny rogers dan wikipedia !
- Was stört mich mein Geschwätz von gestern
- beter een schaap bij de slachter dan 10 met mond en klauwzeer
- de kat valt niet ver van de boom
- Weet je waar ik ben geweest? Al drie weken... De weekends... Oegstgheejst
- mmm. viel mij gisteren plotsklapseling binnen 21 minuten geleden
- Het is 'NAAR' huis en niet 'NA' huis. Je zeg ook niet dat je je HA kamt maar je HAAR
- Ik ben nu met pensioen, en ze kunnen me allemaal de bout hachelen.
- Het is niet omdat 'iedereen' iets heeft dat ik dat ook moet hebben ee! En 't is niet omdat ik het kan krijgen dat ik het ook moet pakken ee!
- I have it not seen because I was kotsing
- Flahaut aangekomen in Beiroet. Dus heeft ie nu 3 kinnen?
- Heej Modest werd jij op school ook gepest? Heej ja heej ja hooow!
- Kijk wat je gedaan hebt! Nu is mijn teennagel er af! Maar ja, hij zat toch al los. Dus bedankt.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2206:
Het met een lange haal anaal aanbrengen van de paal was fataal voor de Waal z'n darmkanaal. Doe dan toch ook normaal!

In dit kwootje zitten 23 woorden, samen goed voor 121 characters, waarvan 24 a's, 1 b's, 1 c's, 4 d's, 10 e's, 1 f'en, 2 g's, 2 h's, 2 k's, 8 l'en, 3 m'en, 11 n'en, 7 o's, 1 p's, 4 r'en, 1 s'en, 4 t's, 2 v's, 1 w's, 1 z'en, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Albrecht wij lachen met Anderlecht! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 7 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 08/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
BOTS - De Lange Weg 7
14
JETHRO TULL - Bourée 5
15
16
NEW MUSIK - World Of Water 28
17
18
19
POND - Young Splendor 21
20
21
22
23
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 27
24
ROEL TIJSKENS - Novelle 1
26
28
THE RESIDENTS - Kaw-liga 18


