Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- There are more love songs than anything else. If songs could make you do something we'd all love one another. ~ Frank Zappa
- de kaas voor de voeten wegmaaien
- Trainer va mij kloten tis topen daj neerstukt vanacht e da meen ik
- werd verbannen door @hesgoalme op #hesgoal door een seksistisch varken genaamd "donnydeligt". Ik stelde een simpele vraag en werd geconfronteerd met domheid en vrouwenhaat
- Fijn dat je erover nadenkt haken met mensen dan, maar mooi, gewoon zo, jij geen netels tenzij oprecht
- Zodat het wat meer op een zaag lijkt?
- Hi dear friends. My team members and I are tickled we came across the posts. I’ve been scouring for this info for weeks and I will be sure t
- 'Filip Joos vraagt of iemand in Brussel hem kan horen, spijtig genoeg wel.'
- iets met anusogen bewaken
- laten we met een schone luier beginnen
- Zijn taak bestaat erin de truitjes aan te geven voor de matchkes op training. D'Onofrio zegt dan 'Defour een truitje', en Conceicao smijt het dan in diens gezicht.
- Hello my name is Matthew D'Agati. I am a total spam cunt and I flood forums and sites like this one with annoying messages
- Een vriend is iemand die weet dat je stinkt en toch aan je ruikt.
- Dat aanbod mogen ze zichzelf rectaal implementeren. Of elkaar, daar hebben ze genot en ervaring mee
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #221:
Maar ik WIL helemaal niet lekker klaarkomen!

In dit kwootje zitten 7 woorden, samen goed voor 44 characters, waarvan 6 a's, 6 e's, 1 h's, 2 i's, 5 k's, 4 l'en, 2 m'en, 2 n'en, 1 o's, 3 r'en, 1 t's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej André je moeder doet weer niet mee! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 530 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 04/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
6
8
10
11
12
13
LUKE COMBS - Fast Car 4
14
15
BOTS - De Lange Weg 1
16
17
18
21
23
24
26
27
CHRISTOPHE - Aline 8
28
THE SHINS - Phantom Limb 10
29
30
SCHMUTZ - Love Games 24


