Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- ... Just as Jesus created wine from water, we humans are capable on transmuting emotion into music.. ~ Carlos Santana
- Het chronisch aandachtstekort van Mauves4Life, het zieli9ste figuur op HE5G0AL chat, gaat hier aangevuld worden
- Anthony voelt zich mottig. Slenterend en met een bleek gezicht strompelt hij over de stoep.
- please urinate with precision and elegance
- de ark is gebouwd door amateurs, de titanic door professionals
- Schit! I have knotsed my kop!
- ga maar weg alderwèreld, met je zeepkapsel
- Eindelijk: schip dat Suezkanaal drijft weer, maar moeilijkste deel moet nog komen. Zinsbouw.
- Is er ook maar IEMAND die mij een plausibele uitleg kan geven waarom die Jan 'Ik-neem-de-talkshow-even-over' Mulder overal bij betrokken wordt???
- In een tijd van universeel bedrog is het vertellen van de waarheid een revolutionaire daad
- ik keek met open mond naar de grond waar mijn hond zonet nog stond. Hij verzwond terstond?!
- Do ligt der weer eine oppe toog te sloape
- Rij mor rœustig jom.
- Fuck-Me-Botjes zijn eigenlijk gewoon smurfenmutsen maar dan aan je voeten!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2440:
Winfred used to cry himself to sleep lately

In dit kwootje zitten 8 woorden, samen goed voor 43 characters, waarvan 1 a's, 1 c's, 2 d's, 6 e's, 2 f'en, 1 h's, 2 i's, 4 l'en, 1 m'en, 1 n'en, 2 o's, 1 p's, 2 r'en, 3 s'en, 3 t's, 1 u's, 2 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej August ben jij nog niet uitgerust? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 391 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
15
16
SILVERTEAR - So Deep 5
17
MICHAEL PENN - No Myth 18
18
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
19
20
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
21
22
STRUGGLER - Night Fever 25
23
24
MICHèLE TORR - Lui 4
25
27
BOTS - De Lange Weg 6
28
SCHMUTZ - Love Games 13
29



