Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- She Brought Colors To My Life ~ George Strait
- de tandarts zet een kroon op zijn werk
- Wie zich niet aan de regels houd moet een biete verwachten is normaal
- De kous en de jas van edgardas jaskankouskas
- De grootste tegenslag van 2011: 2011.
- Dat je arme ouders hebt kan je niets aan doen, maar arme schoonouders is je eigen schuld
- Arguing with a smart person is hard, arguing with an idiot is impossible. Don’t even try to argue with them.
- ben film aant zien jong :)
- Ook in blauw leverabar!
- Hier stinkts zwar nach nassem Hund, aber es ist kühler.
- What's the loudest fart you've ever heard in public? Mine was at the Long Beach Antique Swapmeet in 1996. I was in the men's room (which was all tile, large and built in the 70's.) I was at the urinal and this guy was in the stall, this fart got louder as he went into it and it reverberated throughout the entire bathroom. This was a large bathroom with about 20 urinals. It literally sounded like an air horn or air raid siren
- Maar Sven, de mythe van de vreemde snuiter alleen in zijn boerderij is angstaanjagend.
- SLA KOPSCHOPPERS DOOD
- Afgezaagde reclameslagzinnen op maat heruitgevonden. Jaawadde
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2506:
Großartig

In dit kwootje zitten 2 woorden, samen goed voor 10 characters, waarvan 1 a's, 1 g's, 1 i's, 1 o's, 2 r'en, 1 t's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Antoon ik ben het niet meer gewoon! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 97 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 24/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
ABC - All Of My Heart 14
15
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
16
18
BOBBY GOLDSBORO - Honey 13
20
22
24
26
27
28
LEWIS CAPALDI - Forget Me 21
29



