Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Coldplay are just four friends trying to make great music ~ Will Champion
- Dit artikel is exclusief voor abonnees, niet-abonnees, toevallige bezoekers, bewuste bezoekers en iedereen die niet vernoemd wordt.
- Ga maar naar bedtje toe this zo stil op facenook .buiten corona gedoe.
- Flaciiiiiiiiiid
- Dosiane Kraal, voormalig kindsterretje, begint spontaan uit haar bek te gisten als haar moeder belt.
- Druk op Like als je dit nog kent! Of niet kent! Of doe gewoon niks!
- op dat moment was ik getuige van een allesverschroeiende scheet
- er huist een flinke kolonie kruimels onder de toetsen van mijn toetsenbord, die zich er verbroederd hebben met stof, haren en huidschilfers! De letters , , , en zitten vast!
- Homofielantroop
- Het is geen penalty, omdat somiggen sowieso neit kunnen schrijven.
- de kan gaat net zo lang te water als er water is
- Waat ene pippo best dig onuzel schoop gank werke luije kwatchbugel
- Een gootband is zo'n typisch item wat mannen per se moeten hebben wanneer ze het bij hun buurman hebben zien liggen
- Ik weet alleen dat de hond van Jos aan het begin van de busreis nog prima in orde was, aan het einde van de busreis had hij nog maar drie poten, één oor en liep hij alleen nog maar achteruit
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2510:
Wat ik hiermee uitmaak is wat je niet gebruikt in de loop der tijd kwijtgespeeld. Oei tijd dus om

In dit kwootje zitten 19 woorden, samen goed voor 97 characters, waarvan 4 a's, 1 b's, 6 d's, 12 e's, 2 g's, 1 h's, 11 i's, 4 j's, 4 k's, 2 l'en, 3 m'en, 2 n'en, 3 o's, 2 p's, 3 r'en, 3 s'en, 8 t's, 3 u's, 2 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Albrecht wij lachen met Anderlecht! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 7 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


