Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If I were in the Beatles, I'd be a good George Harrison. ~ Noel Gallagher
- ik heb gelukkig NOOIT last van een ochtendhumeur maar als ik 's morgens opsta moet je me godverdoeme wel met rust laten of ik mot er op!
- Porno is de cocaïne van de seksbeleving
- Oh bloody hell!
- Je bent nooit volledig waardeloos, je kan nog altijd gebruikt worden als slecht voorbeeld...
- 'v d borre naar strondard is meer voor merde schandard 2de hands spellers gaan allemaal naar schandard de merde, ge moogt hem gratis hebben' - 'Spellers' zijn hier wel nodig ja
- Özil keek zich de ogen uit toen hij in het immense stadion kwam
- Wat kom je nu weer brengen Hillegonda???????????? Past het in een emmer?
- Quoiblief???
- Pieter steekt zijn wieter in een gieter
- Think less. Stupid more.
- Met saaauws
- Welk dier is het onverschilligst? De lama! Lama zitten als je ‘t niet zo ‘n goei vindt ????
- AfvÉllen zonder te sporten
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2891:
ik eueueuh… ik heb een mooie dochter…. oh jaaaaa?

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 53 characters, waarvan 5 a's, 1 b's, 1 c's, 1 d's, 8 e's, 4 h's, 3 i's, 1 j's, 2 k's, 1 m'en, 1 n'en, 4 o's, 1 r'en, 1 t's, 3 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Lambert er hangt een schoen aan uw geirt, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 128 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
5
6
7
10
12
RAMMSTEIN - Dalai Lama 11
17
18
19
PAUL MCCARTNEY - Young Boy 23
20
21
22
THE KINKS - Come Dancing 30
25
26
BRAD - The Day Brings 19
27
29
HARPO - Movie Star 8
31
32
SCHMUTZ - Love Games 12

